4-х недільний супер-інтенсив

СТАРТ ГРУПИ
 Registration Closed
 
0
Date: Понеділок, 19 листопада 2018 р. 15:30

Кому підійде такий формат занять?

Якщо у вас неочікувано є багато вільного часу і ви хочете присвятити його новій мові; якщо ви вже вчили або вчите мову й хотіли її "прокачати"; якщо на вас чекає поїздка до Італії вже дуже скоро і ви хочете бути до неї підготовані!


Заняття в денний час з 15:30 до 17:00  5 раз на тиждень з понеділка по п’ятницю.

СТАРТ ГРУПИ 19 листопада 2018

Всі подробиці за телефоном: 044 39 00 235

 

 •  Інтенсив – це потужний трюк, щоби швидко розігнатися й оволодіти необхідними базовими знаннями. 
  Посудіть самі, якщо займатися з викладачами 2 рази на тиждень по 1,5 години, то стільки ж інформації ви пройдете приблизно за 2-4 місяці, тоді як на інтенсиві ви витратите на це лише 1 місяць. 
 • Інтенсив – крутий формат для тих, хто швидко кидає й перегорає. 
  Часто учні загораються бажанням вчити італійську, але потім приходять різного роду обставини – робота, навчання, діти, банальна лінь. За 1 місяць занять кожного дня кинути складніше, тому що людина включається в ритм, запрягається на місяць, до того ж бачить одразу результат.
 •  Інтенсив – це результативно, але складно. 
 • Доведеться виділяти як мінімум 2-3 години в день на мову. Це складно як з точки зору вільного часу, так і з точки зору трудозатрат. Не всі звикли вчитися, декому після багатолітньої перерви в навчанні дуже складно повертатися в ритм, включати мозок, запам’ятовувати щось настільки абстрактне, як іноземна мова. 
 •  Інтенсив вимагає готовності багато вчитися. 
  Не всі розуміють це, приходячи на інтенсив. Проте через 1-2 заняття доходить до всіх: інформації настільки багато, що її необхідно просто заучувати й сидіти над підручниками. 
 •  Інтенсив – це ідеальний формат навчання на самому початку. 
  Мотивація у студентів пропаде, якщо не бачити результатів. Так часто трапляється, коли самі лише основи людина проходить кілька місяців. За відчуттями учнів, вони вже повинні говорити вільно, але щось не виходить: того не знають, іншого не пам’ятають. Під час інтенсиву база набирається швидко, учні вже говорять певні прості фрази, з кожним днем все більше й більше. Це видимий прогрес – тиждень тому нічого не знали, а тепер уже можуть щось сказати й прочитати. Це мотивує настільки, що учні включаються в роботу й починають говорити іноземною мовою. 
  Однак згодом необхідно сповільнитися. 1 місяць інтенсиву, мінімум 2-3 місяці спокійного навчання, де все закріплюється, додається нова теорія, лексика, а потім можна ще раз йти на інтенсив. Завдяки такому режиму за рік учні навіть зі середніми мовними навиками можуть оволодіти В1, а ті, хто схоплює на льоту, дійдуть так і до В1+/-В2.

 

 

All Dates


 • Понеділок, 19 листопада 2018 р. 15:30

 

List of Participants

 No Participant 

Powered by iCagenda