СИСТЕМА ЗНИЖОК

ЗНИЖКИ ЗА ІСПИТ!

 

Тільки у нашому Центрі ми пропонуємо відмінникам спеціальні умови навчання. Всі наші студенти знають, що в кінці семестру вони пишуть іспит за весь пройдений матеріал. Звісно, іспит – це завжди хвилююче, однак для додаткової мотивації готуватися до нього, найкращим випускникам ми даруємо знижку на новий курс:  

*В акції беруть участь лише студенти, котрі пройшли повний семестр навчання (30 занять), і пропустили не більше 3 занять за семестр. Знижка одноразова й не може бути додана до інших акцій. Про знижку необхідно повідомити адміністраторам перед оплатою.

 

АКЦІЯ "ПРИВЕДИ ДРУГА"

Удвох вчитися веселіше, а втрьох ще краще! Саме тому ми пропонуємо систему знижок для друзів та родичів:


 

АКЦІЯ "СТАРИЙ ДРУГ – КРАЩЕ НОВИХ ДВОХ"

Якщо ви вже вивчаєте італійську мову в нашому Центрі й хочете продовжити навчання, ваша знижка на наступний курс складає 7%. Оформити її можна на останньому занятті діючого курсу.

 

У випадку, якщо діє 2 знижки одночасно, необхідно вибрати більшу з них, оскільки сумарної знижки не передбачено. Про наявність знижки треба повідомляти адміністраторам перед оплатою.


СТУДЕНТ РОКУ

Уже стало традицією кожного року під час святкування Італійського Різдва нагороджувати студент_ку року.

Хто він/вона, й за якими критеріям ми його/її обираємо?

  • Студент_ка року вчиться в Центрі як мінімум 9 місяців із 12 поточного року.
  • У нього/неї найменший процент прогулів (оцінюється відвідуваність за весь період навчання).
  • Найвиий середній бал за рік на внутрішніх іспитах

Можливо це Ви?

Якщо Ви вважаєте, що відповідаєте цим критеріям, Ви можете виставити свою кандидатуру до 1.12 за адресою office@italianissimo.biz

Що отримує студент року?

Звичайно ж, це два сертифікати Центру: 1) для подальшого навчання; 2) сертифікат на БЕЗКОШТОВНЕ навчання в нашій школі в м. Санремо на 1 тиждень (переліт не входить).