Викладачи

Для Вас ми підібрали кращу команду любителів і знавців Італії та італійської мови!
Знайомтеся:

 


ФАБІО

 

Посада: Директор з навчання і викладач, засновник Італійського Центру Культури ім. Фабріціо де Андре.

ОсвітаДиплом (спеціаліст) Університету Генуї та диплом Університету Сієни (магістр) у галузі викладання італійської як другої мови. 

Багаторічний досвід і любов до викладання. Працював викладачем італійської мови в Каліфорнії, Канаді, Україні та Італії. Неодноразово проводив конференції у Київському Національному Університеті ім. Т.Г. Шевченка (Fabrizio de Andrè, portavoce degli sconfitti, 2010), Київському Національному Лінгвістичному Університеті та Одеському Національному Університеті ім. І.І. Мечникова.

Президент Культурної асоціації «Coccinella», що представляє італійську культуру в світі. З 2009 року проводить заходи присвячені італійській культурі в Києві, Любліні (Польща) та Сежана (Словенія).

В Італії працював викладачем для престижної програми «Живу в Італії та вчу італійську» в Il Centro Polivalente Pastore di Imperia; курс організований представниками Регіону Лігурія та Європейським Союзом.

В 2012 році працював у цьому ж центрі викладачем на курсі «Методи інтерпретації в процесі міжкультурного спілкування». 

 НагородиВ 2013 році опублікована стаття: «Мовний посередник. Поняття «інтерпретація» в багатокультурному суспільстві», видавництвом Epokè.

В 2011 році отримав нагороду від видавництва Edilingua.
З 2013 — сертифікований екзаменатор  на іспиті від Університету Сієни CILS.

 

МИРОСЛАВА

 Посада: Викладач итальянскої мови

 Освіта: КНУ ім. Тараса Шевченка, факультет перекладачів (італійська та англійська мова). 

Сертифікат на знання італійської мови від Університету Сієни CILS C2 (рівень носія).

Завдяки багаторічному досвіду спілкування, який вона почала набувати з дитинства, проводячи кілька місяців на рік в Італії, її знання італійської мови рівнозначне знанню рідної мови.

Молода та мотивована, поєднує професіоналізм із відмінною подачею матеріалу на своїх заняттях.

З 2013 — сертифікований екзаменатор  на іспиті від Університету Сієни CILS.

 

ПОЛІНА

 

 Посада: Викладач італійської мови


Освіта: Національний університет Києво-Могилянська Академія, Università della Tuscia di Viterbo
Сертифікат на знання італійської мови від Університету Сієни CILS C2 (рівень носія).
Вчила італійську мову як вдома, так і в Італії, навчалась в італійському університеті. На уроках Поліни ніколи не буде сумно, адже вона намагається передавати студентам не тільки знання, а й гарний настрій.

 

 

МАЧЕРІ ДЖЕРСОН

 Посада: Викладач 

Освіта: Університет Генуї (магістр), факультет Літератури і сучасної цивілізації. Закінчив з відзнакою 110/110 балів.

Джерсон володіє такими якостями як активність, товариськість та постійне прагнення до саморозвитку, а також величезним інтересом і мотивацією до викладання італійської мови. Незважаючи на свій юний вік, він широко відомий у літературних колах. Він написав книгу «Маріо Кальвіно, біографія прогресивного утопіста», опубліковану видавництвом «Quaderni Sanremesi».

Нагороди:

В 2007 і 2008 році отримав нагороду на конкурсі «Кістки каракатиці», Національної премії невиданої поезії.

В 2005 році виграв премію «Місто Сан-Ремо» за твір присвячений взаємозв'язку письменника Італо Кальвіно з містом Сан-Ремо.

Він є також популярним радіоведучим і спортивним коментатором.

 СВІТЛАНА

 Посада: Директор з розвитку та зв’язків з громадськістю. 

Освіта: Київський інститут інвестиційного менеджменту, факультет економіки.

Світлана має більше 8 років досвіду роботи у сфері маркетингу та сфері PR з відомими італійськими брендами, має за плечима більше 70 реалізованих проектів.

Два роки тому Світлана, закохана в Італію та її культуру, започатковує Клуб Любителів Італії «Italianissimo». Відмінно знає італійську мову і багато подорожує по країні, черпаючи натхнення на нові ідеї для розвитку.

З 2011 р.— співзасновник Італійського Центру Культури ім. Фабріціо де Андре.

Сертифікат на знання італійської від Університету Сієни: CILS C1

«Взаємини з клієнтами — це найголовніша складова роботи нашого центру. Саме тому, на перше місце ми завжди будемо ставити інтереси клієнта і репутацію центру, а вже потім — комерційну частину проекту».

 

БЯНКІ ПАОЛО

 Посада: Автор та викладач курсу «Італійська класична музика» та «Італійська мова в музиці». 

 Освіта: Вивчає твори з Рафаелем Чеконі, Марко Регеца і Паоло Рімольді, диригує хором із Марко Берріні та оркестром із Даніелем Аджіманом, Маріо Ломберто і Гвідо Марія Гвідо.

Після закінчення Консерваторії в Олександрії вдосконалюється разом із Альберто Колла, в Академії Кіджіана — з Петером Максвеллом‑Давис, у диригуванні хором — в Міланській Хоровий Академії та з Фондом Гвідо Д’Aреццо з Пітером Нуманом, Лоренцо Донаті і Ніколо Корті, у диригуванні оркестром: з Енніо Ніктора в Мілані, Гердом Альбрехтом в Ростоку (Німеччина) і Джорджем Пехліваніаном в Парижі.

Досвід роботи:

З 2011 працює асистентом і диригентом у численних операх таких як «Орфео» Монтеверді, «Дон Жуан», «Одруження Фігаро» і «Так чинять усі» Моцарта, «Ріголетто», «Травіата», «Аїда» Верді, «Сибірський Цирульник» Россіні, «Тоска» і «Богема» Пуччіні.

У 2012 диригує оркестром для опери «Наймичка — Пані», «Лівьетта і Траколло», працює з постановником Поль Філіпом Картером для створення відео-версій спектаклів. Він диригував такими оркестрами: Філармонічний Італійський Оркестр, денні музичні оркестри в Мілані, симфонічний оркестр Россіні ді Пезаро, оркестром консерваторії в Турині, Оркестр Камбара де ла Валле Д'Aосте, Оркестром в музичній академії в Любліні та інші численні інструментальні групи як симфонічні так і оркестрові.

 

Працює також в освітній сфері, з осені 2012 року диригує молодіжним оркестром Західної Лігурії, цікавим соціальним і культурним проектом, в якому беруть участь 40 молодих музикантів, у віці від 8 до 20 років.

 

 

 

ПАРОДІ ЄВДЖЕНІО

 Посада: Співробітник, задіяний у курсі для музикантів «Італійська мова в музиці».

Освіта: Закінчив Університет Генуї, має диплом про закінчення Консерваторії в Турині по класу Флейти, має атестат на право викладання.

Євген — надзвичайно талановитий музикант, який уже здобув міжнародне визнання.

 

Приєднуйтесь

Відгуки

До прихода в эту школу у меня был опыт попыток изучения итальянского в нескольких других. Когда я пришла в группу, в которой студенты, учившие язык с ноля, через 3 месяца вполне свободно и очень грамотно изъяснялись, я была очень приятно удивлена.
<span>ЮЛИЯ</span><span>
ЮЛИЯ
Гончарова

читати ще

Контакти

Італійський Центр Культури им. Фабриціо де Андре
тел.: +38044 39 00 235; +38 063 112 5131
вул. Рейтарська 2, оф. 9
Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Найближчі заходи

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30