АЛЕНА

Викладачка італійської мови

 
  • КНУ ім. Тараса Шевченка, магістерський диплом (італійська мова та література) з відзнакою;
  • Підвищення кваліфікації в університеті в Італії;
  • Рівень італійської – С2;
  • Сертифікат університету Сієни CILS 4.

Алена – працелюбна й відповідальна викладачка. Встигла провести більше 300 індивідуальних та групових занять. Італійці часто вважають її своєю – італійкою! Завжди люб’язна та весела. 

 "З 6 років я почала їздити в сім'ю, щорічно по 2-3 рази на рік. Саме це і сформувало мені "італійське бачення світу". Для мене Італія - це краса, шалена пристрасть, та безумовно, люди які вміють жити на повну. З дитинства Італія була для мене домівкою, тому що мені був близлкий менталітет цієї країни. А оцінити цю країну більш ширше, я вже змогла у більш дорослому віці, коли почала детально вивчати історію починаючи з італіків та етрусків до періоду Гарібальді. Потім я почала знайомитись з творами Данте, Кальвіно та сучасних талановитих італійських письменників. я зрозуміла, що хотіла б поділитись цими неповторними знаннями з українцями, тому вступила на факультет перекладачів. Вважаю, що Італія безумовно варта уваги кожного. А шлях пізнання Італії на найвищому рівні - це знайомсвто з цією співучоюта пристрасною мовою. Спочатку, можливо, ви не розумітимете їїї, але вже від самого звучання на душі вам ставатиме сонячно.

Моя мрія навчити якомога більше людей цієї прекрасної мови, і я впевнена що немає здібних або нездібних студентів, є лиш правильний і неправильний індивідуальний підхід."