ТІНА

Викладачка італійської мови

  • Київський університет ім. Бориса Грінченка, італійська філологія;
  • практика в Італії - Università per Stranieri di Reggio Calabria
  • Рівень італійської мови: С1-С2.

 Вас коли-небудь надихала подорож в іншу країну настільки, щоби захотілося вивчити мову її мешканців? Тіну — так! До того ж, вона не просто захотіла, а взяла й вивчила італійську досконало. Тепер викладає її усім охочим. Рим, Флоренція, Венеція, Падуя — хіба можна після відвідування цих міст не вчити італійську? Тіна викладає з третього курсу, багато її колишніх учнів переїхали та насолоджуються сонечком десь на березі Сицилійського моря. Давайте й Ви?

"Моє вивчення італійської почалось у Києві. Вибір був спонтанним, але після першого заняття я зрозуміла, що правильним. Викладачка так добре подавала матеріал, що у мене з’явилося бажання інтенсивно вивчати мову, відвідувати усі можливі заходи, слухати пісні, читати книги і под. Цей процес захопив мене настільки, що я поїхала в Італію для продовження навчання. На той момент я вчила мову 1,5 роки, але відчувала себе абсолютно комфортно серед носіїв.

Так я продовжила вдосконалюватися в Україні та в Італії, але з часом зрозуміла, що хочу ділитися знаннями, хочу показувати людям, що можливо оволодіти іноземною мовою за короткий час і що це може бути не так складно і нудно, як здається. Після того, як я пройшла в Центрі підготовку до викладання й пам’ятаючи свої перші кроки у вивченні італійської, я навчилася створювати на своїх заняттях одночасно дружню й робочу атмосферу, котра свого часу назавжди прищепила мені любов до Італії."