АННА

Викладачка італійської мови

  • Італійський Центр Культури ім. Фабриціо де Андре
  • Рівень італійської – С2;
  • Сертифікат університету Сієни CILS 4;

 Знайомтесь: Анна – Ваша чарівна паличка для вивчення італійської мови! Чому? Уявіть собі надзвичайного вчителя, котрий чудово володіє й російською, й італійською мовою на рівні носіїв! Таке трапляється не часто, але буває. Усе це завдяки унікальній біографії Анни.

  Кожне заняття з Анною наповнене любов’ю до італійської мови та культури. Завдяки програмам обміну між Україною та Італією, Анна проводила кожне літо на Сицилії з шестилітнього віку. Вона жила в сім’ї та вивчала мову. В такому ніжному віці друга мова лягає на душу як рідна. Тому в своєму юному віці вона вже володіє італійською на рівні С1-С2.  

«Сицилія кожного разу вражала мене своїм колоритом і багатогранністю, відкривала тонкощі місцевої культурі та діалекту. Ще коли була дитиною, я закохалася в Італію й ця любов досі зі мною. Якщо підрахувати, я прожила в Італії 3 роки й навіть відчуваю себе напів італійкою! Мені шалено подобається викладати італійську мову своїм студентам, обожнюю бачити їхні палаючі очі. Це не просто надихає, але й змушує вдосконалювати свою практику з кожним проведеним заняттям».