16 причин вивчати італійську мову в Центрі ФДА

16 причин вивчати італійську мову в Центрі ФДА

16 причин вивчати італійську мову в Центрі ФДА:

 1. НАШІ викладачі. Наші викладачі – сертифіковані носії мови і дипломовані українські фахівці. Кожен викладач – не просто відмінно знає мову і методику викладання, а й захоплений своєю роботою, а це значить, що він вболіває за успіх кожного студента. На уроці Ви завжди знайдете невимушену атмосферу, найбільш мотивованих викладачів і багато італійської мови і культури.
 2. НОСІЇ італійської мови. Всі викладачі – носії італійської мови в нашому центрі мають сертифікат DITALS. Це сертифікат, який дає право викладати італійську мову як іноземну і видається після проходження складного іспиту з методики викладання італійської мови іноземцям. Людина, яка володіє цим сертифікатом, знає не тільки італійську граматику очима іноземця, але і психологію студента, що безсумнівно допоможе Вам заговорити швидше.
 3. МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ. Наш Центр акредитований Університетом Сієни і приймає міжнародний іспит CILS. Це означає, що, якщо Ви мрієте вступити до Італійський інститут, Ви можете отримати сертифікат на знання італійської мови у нас в Центрі, а наша програма Вам в цьому допоможе.
 4. ДОСВІД. Більше 6 років успішного міжнародного досвіду в США, Польщі, Словенії, Італії, а з 2011 рокув Україні. Завдяки тривалому часу роботи, ми точно знаємо, які методики працюють в навчанні, а які просто забирають час у студентів. Адже, весь цей час наша програма вдосконалювалася, поліпшувалася і ми продовжуємо це робити! Наші студенти вивчають італійську мову з «нуля» до професійного рівня і ми цим пишаємося!
 5. РОЗКЛАД. Наш розклад підходить абсолютно всім! У нас є ранкові, денні, вечірні групи і групи вихідного дня. Ми займаємося 2, 3 або 5 разів на тиждень! А також, Ви можете записатися на індивідуальний курс за ціною групи!
 6. РІВНІ. У нашому Центрі Ви знайдете групи будь-якого рівня: від «нуля» до С2, а також, ми пропонуємо спеціалізовані курси по граматиці, курси для викладачів італійської мови і корпоративне навчання.
 7. ІТАЛІЙСЬКА В ІТАЛІЇ. Своя школа в Італії. Наш Центр пропонує навчання в літній період в м. Санремо, яке дає можливість не тільки відпочити в Італії, але і практикувати італійську мову в італійському середовищі. Ми допоможемо Вам підготувати документи, підібрати житло і проконсультуємо щодо усіх питань.
 8. РОЗТАШУВАННЯ. Зручне розташування школи — ми знаходимося в центрі міста, в пішій доступності до 3 станцій метро: «Золоті ворота», «Майдан Незалежності», «Університет».
 9. ГРУПИ. У нас невеликі групи до 10 осіб, зазвичай 7–8 чоловік. Це дозволяє, з одного боку, приділяти достатньо уваги кожному студенту, забезпечує індивідуальний підхід і гнучкість в подачі матеріалу, а з іншого – зберігає переваги групи: можливість вести дискусії, командний дух і веселу дружню атмосферу. Також, добре сформовані групи займаються до 2 років, що дає Вам можливість вивчити італійську мову до найвищого рівня.
 10. МЕТОДИКА. Наш центр розробив власну методику викладання, яка дозволяє досягти результату в найближчі терміни. Ми взяли найкраще від комунікативної і класичної методики, що дозволяє студентам говорити побіжно, розуміти носіїв і уникати помилок в граматиці. Також, наші курси дозволяють здавати міжнародні іспити без проблем.
 11. ЗАХОДИ. Ми вважаємо, що неможливо вивчати мову у відриві від культури. Тому, всі наші уроки наповнені культурними аспектами, а також, ми проводимо велику кількість культурних заходів. Ми намагаємося познайомити наших слухачів з італійськими фільмами, музикою, кухнею, регіонами та мистецтвом. Навіть якщо Ви не вивчаєте італійську мову у нас в центрі, Ви завжди можете відвідувати наші заходи. Вони відкриті для всіх!
 12. ПІДРУЧНИКИ. На уроках ми використовуємо сучасні італійські підручники, які доповнені аудіо- і відеоматеріалами. Наш Центр працює безпосередньо з видавництвом у Флоренції, тому Ви будете першими дізнаватися про новинки в світі італійської мови, і зможете купити ці підручники у нас.
 13. КНИГИ. У нашому Центрі є невелика бібліотека, якою може скористатися будь-який студент. Якщо Ви вже читаєте італійською мовою, ми можемо запропонувати Вам взяти БЕЗКОШТОВНО додому книги з сучасної або класичної літератури.
 14. БЕЗКОШТОВНЕ ТЕСТУВАННЯ. Якщо Ви вже вивчали італійську мову, або часто бували в Італії, в нашому центрі Ви можете пройти абсолютно безкоштовне тестування, щоб визначити Ваш рівень. Таке тестування допоможе Вам визначити, в групу якого рівня Вам варто записатися, як правильно побудувати навчання, щоб домогтися результату.
 15. БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ. Якщо Ви сумніваєтеся і не хочете купувати «кота в мішку», хотіли б побачити, як працюють наші викладачі та оцінити успіхи наших студентів, Ви можете відвідати заняття в працюючих групах. Також, якщо Ви вже вивчали італійську мову, то пробне заняття в групі є обов'язковим, щоб визначити, чи підходить Вам рівень групи і студентів.
 16. ВАРТІСТЬ. Вартість наших занять є адекватною і підходить майже всім. У нас діє система знижок для особливо обдарованих студентів (до 20%), для студентів, які навчаються в парі, а також, ми постійно розігруємо подарунки і призи.

Приєднуйтесь

Відгуки

До прихода в эту школу у меня был опыт попыток изучения итальянского в нескольких других. Когда я пришла в группу, в которой студенты, учившие язык с ноля, через 3 месяца вполне свободно и очень грамотно изъяснялись, я была очень приятно удивлена.
<span>ЮЛИЯ</span><span>
ЮЛИЯ
Гончарова

читати ще

Контакти

Італійський Центр Культури им. Фабриціо де Андре
тел.: +38044 39 00 235; +38 063 112 5131
вул. Рейтарська 2, оф. 9
Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Найближчі заходи

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30