Наші студенти відвідали школу в Італії

Наші студенти відвідали школу в Італії

Дорогі друзі! Наша студентка Ольга нещодавно відвідала нашу школу в Італії в Санремо. Ми записали невелике інтерв ' ю з Ольгою, щоб дізнатися про її досвід!

ФДА -Вітаю, Ольго! Ви нещодавно повернулися із Італії, міста Санремо. Ви були на навчанні й відпочинку. Поділіться враженнями.

-Вітаю! Із задоволенням!

ФДА -Який рівень італійської був у Вас до поїздки?

-В1. Я працюю в італійській компанії, тому у мене непоганий рівень.

ФДА -Ви були на курсах два тижні. Наскільки помітний результат? Два тижні — це багато чи мало?

-Звичайно, завжди хочеться більше! Однак і за ці два тижні я дуже добре підтягнула свою розмовну італійську. Крім того, ми встигли пройти всю граматику. Я почуваюся впевненіше. Набагато більш впевненою, я би сказала. Тест ми ще не складали, але в Києві я продовжу навчання, і це вже буде новий рівень — В2.

ФДА -Девіз школи в Санремо — «Вчись, відпочиваючи!». Як Ви відчули його на собі? Поділіться досвідом.

-Усе так і було. Навчання було рівно стільки, скільки треба: ні більше, ні менше. Воно не напружувало, але результат виявився чудовий. Усе було дуже добре організовано. Спочатку заняття відбувалися в класі, потім у нас була практика кожного дня! Ми вчили певну тему й отримували цікаві завдання для закріплення матеріалу. Наприклад, потрібно було виходити на вулиці Санремо й розпитувати людей про культурні заходи, кухню, інші речі.

ФДА -Італійці відповідали охоче?

-О! Вони із задоволенням все розказують. Навіть більше, ніж треба. Італійці привітні, легко відгукуються на прохання.

ФДА -Що було найбільш цікавим на курсах в Італії?

-Якщо загалом, то все було цікавим! Ми їздили сім'єю: я, чоловік, його мама й наша донечка (4 років). Вони не говорять італійською, тому я додатково практикувалася, коли перекладала для них на екскурсіях, у поїздках, ресторанах і магазинах. Якщо виокремити найбільш яскраве враження, то це відвідування завода з виготовлення оливкової олії у містечку Імперія. Ми побували на виробництві, побачили їхню логістику, процес розливу олії, закупорювання й відправку продукції. При заводі є музей історії оливкової олії. Ми стільки всього дізналися! Побачили амфори, якими користувалися раніше, порівняли із сучасними методами.

ФДА -Усе було італійською?

-Абсолютно все! І в цьому великий плюс: якщо у когось є мовний бар'єр, то це швидко минає. У мене таких проблем не було, і для мене все було цікавим. Довкола Санремо багато містечок, тому ми побували на кількох хороших екскурсіях. Одним словом, чудово відпочили.

ФДА -Що було найважчим під час навчання?

-Не пам'ятаю. Усе було легко. І приємно. Навчання зовсім не напружувало, однак я взяла багато. Фабіо, наприклад, пояснював граматику італійською мовою, але якщо у когось виникали проблеми, з легкістю переходив на російську. Але це не про мене.

ФДА -Що б Ви могли сказати майбутнім студентам цих курсів?

-Такі поїздки дуже важливі. Хоч і на два тижні, але це не згаяний час. Ти і вчишся, й багато пізнаєш на екскурсіях, і перебуваєш в італомовному середовищі, й відпочиваєш на Лігурійському морі. Якщо так навчатися, то хоч-не-хоч заговориш італійською й підтягнеш граматику, котра доволі складна в цій мові.

-Чи будете Ви продовжувати навчання в Італії в Ценрі культури ім.Фабріціо де Андре?

ФДА -Так, є таке в планах. А ще більше — у бажаннях!

 Нагадуємо, що контакти школи:

www.fda-sanremo.com

Sanremo, Piazza Eroi Sanremesi 26
+3901841860040
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Приєднуйтесь

Відгуки

До прихода в эту школу у меня был опыт попыток изучения итальянского в нескольких других. Когда я пришла в группу, в которой студенты, учившие язык с ноля, через 3 месяца вполне свободно и очень грамотно изъяснялись, я была очень приятно удивлена.
<span>ЮЛИЯ</span><span>
ЮЛИЯ
Гончарова

читати ще

Контакти

Італійський Центр Культури им. Фабриціо де Андре
тел.: +38044 39 00 235; +38 063 112 5131
вул. Рейтарська 2, оф. 9
Email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Найближчі заходи

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30