ІТАЛІЙСЬКА В ІТАЛІЇ

Італійський центр культури ім. Фабріціо де Андре в Санремо відкриває свої двері для всіх охочих вивчити одну з найкрасивіших мов у світі, занурюючись у мовне середовище.

Ми знаходимось на центральній площі м. Санремо, на березі Італійської Рив’єри. Пропонуємо курси з різною інтенсивністю.

Італійський центр культури запрошує Вас на

  • курси італійської мови в Італії;
  • курси з вокалу для оперних співаків і співачок;
  • курси з італійської культури та мистецтва.

Ми впевнені, що наші ціни на навчання та проживання приємно Вас здивують.

Вартість навчання на наших курсах в Італії: від 190 євро за тиждень.

Вартість проживання в двомісному номері: від 150 євро за тиждень.

Я й припустити не могла, наскільки чудовим буде моє перебування в цій школі! Процес навчання перетворився на справжню пригоду – окрім щоденних занять у класі були: їзда на motorino (che esperienza italiana!), плавання з маскою в незайманих, ще не освоєних туристами місцях, музично-театральний лікбез (один з уроків провів і продемонстрував свій талант відомий флейтист Євгеній Пароді), обід з традиційними лігурійськими стравами в гостинній сім’ї Фабіо. А ще – нічні вилазки в крихітне містечко, відоме найкращими gelato в усій Італії, похід на концерт Мауро Веро і презентації! Усім раджу та рекомендую цю школу!
Наталія К.
Ферреро Україна

Викладачі італійської мови та культури на наших курсах у Сан-Ремо – це дипломовані спеціалісти в галузі навчання італійської, носії мови, а також історики та працівники опери й культури (на курсах з італійської культури).

Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати вам найкращі курси Італійської Мови в Італії. Для більш детальної інформації відвідайте наш сайт http://fda-sanremo.com