Уровни

В італійській мові 6 рівней: А1 та А2; В1 та В2; С1 та С2.

А1

А1 РІВЕНЬ"КОНТАКТУ"

На цьому рівні Ви засвоїте основи італійської мови. Навчитесь читати й писати. Вивчите простий теперішній та минулий час. Навчитесь використовувати допоміжні дієслова avere/essere (мати/бути). Навчитесь називати речі в однині та множині, використовувати артиклі, чоловічий та жіночий роди в італійській мові. Також на цьому рівні Ви вже оволодієте граматичною формою простого минулого часу.

Уже з 8-10 уроку заняття проходять повністю італійською мовою.

А1

А2 РІВЕНЬ"ВИЖИВАННЯ"

На цьому рівні Ви продовжите накопичувати словарний запас. Ви вивчите корисну лексику, навчитесь використовувати наказовий та умовний спосіб. Засвоїте такі граматичні теми як:

  • теперішній, минулий і майбутній час;
  • правила узгодження часів дійсного способу;
  • умовний та наказовий спосіб;
  • прямі та непрямі додатки.

Цей рівень дозволить Вам розуміти італійські фільми (з субтитрами), читати нескладні тексти (в тому числі адаптовану літературу з використанням словника).

А1

В1 ПОРОГОВИЙ РІВЕНЬ

Це рівень для тих, хто вже достатньо добре говорить італійською. Після закінчення цього рівня Ви зможете впевнено спілкуватися в різних ситуаціях та використовувати більш складні граматичні конструкції, в тому числі modo congiuntivo і periodo ipotetico.

Цей рівень відкриває для Вас ще глибші пласти італійської мови – Ви не лише зможете спілкуватися з носіями мови на будь-яку тему, але й дивитися фільми (без субтитрів), розуміти слова пісень і читати літературу в оригіналі без словника.

А1

В2 РІВЕНЬ «ПРОГРЕС»

На цьому рівні Ви вивчите практично всі граматичні структури італійської мови. Ви зможете вільно висловлюватися, говорячи з носіями мови, читати неадаптовану літературу й дивитися фільми в оригіналі.

А1

С1 РІВЕНЬ «ЕФЕКТИВНОГО ВОЛОДІННЯ»

Ви навчитесь розуміти довгі й складні тексти, використовувати мову гнучко й результативно як у публічних, наукових, так і в робочих ситуаціях; створювати зрозумілі, детальні тексти на складні теми, використовуючи вставні слова та інші мовні звороти.

На цьому рівні Ви зможете спілкуватися на специфічні теми, такі як: медицина, політика, економіка та ін.

Також рівень С1 дає необхідні знання викладачам італійської мови на початковому та середньому рівнях.

А1

С2 РІВЕНЬ «ДОСКОНАЛОГО ВОЛОДІННЯ»

Це останній і найвищий рівень. Кандидат без труднощів розуміє все почуте й прочитане, вміє висловлювати свої думки спонтанно, зв’язно й точно, розрізнюючи також відтінки смислу в складних ситуаціях.

Знання італійської мови на рівні С2 дорівнює знанню рідної мови.