Корпоративные курсы итальянского языка

Італійський центр культури пропонує навчання Ваших співробітників італійської мови як в аудиторіях Центру, так і на території вашого підприємства.

Напрями навчання – загальна італійська, бізнес-італійська (фінанси, менеджмент, бізнес, торгівля, маркетинг…), інтенсиви загальні та з граматики, італійська для ТОП-менеджменту – залежать від потреб та мовного рівня групи.

Корпоративні курси італійської мови – найкращий спосіб не просто мотивувати Ваших співробітників, але й зміцнити колективний дух в офісі.

Наші італійські викладачі, спеціалісти в галузі бізнес-лексики, складуть ексклюзивну програму для Вашого підприємства, котра може охоплювати різноманітні аспекти ділової італійської мови: складання контрактів, укладання угод, ведення внутрішньої фінансової документації, проведення переговорів і конференцій, маркетинг, бухгалтерію, а також елементи права (цивільне, господарське та ін.).

Доповнюючи корпоративне навчання в офісі, ми пропонуємо інтенсивний курс італійської в Італії. Особливо актуальна ця пропозиція для компаній, що мають філіали по всьому світу, адже наш центр в Сан-Ремо стає для них острівцем, де знайомляться й зустрічаються колеги з різних куточків планети!

Бренд-менеджер представництва італійської компанії в Україні

Я й припустити не могла, наскільки чудовим буде моє перебування в цій школі! Процес навчання перетворився на справжню пригоду – окрім щоденних занять у класі були: їзда на motorino (che esperienza italiana!), плавання з маскою в незайманих, ще не освоєних туристами місцях, музично-театральний лікбез (один з уроків провів і продемонстрував свій талант відомий флейтист Євгеній Пароді), обід з традиційними лігурійськими стравами в гостинній сім’ї Фабіо. А ще – нічні вилазки в крихітне містечко, відоме найкращими gelato в усій Італії, похід на концерт Мауро Веро і презентації! Усім раджу та рекомендую цю школу!

Наталія К.

Ми також пропонуємо курси російської мови для клієнтів з італомовних країн. Серед наших замовників є відомі світові компанії. Більш детальну інформацію можна отримати у нашого менеджера за тел.: +38 044 39 00235