Методика

Якщо Ви хочете швидко вивчити італійську мову, запрошуємо в наш Центр!

Для швидкого досягнення бажаного результату наші викладачі розробили власну високоефективну методику – поєднання комунікативного й класичного підходів до вивчення іноземної мови.

Наша комбінована методика дозволяє без особливих зусиль за короткий строк не лише засвоїти основні знання, але й навчитися використовувати їх в мові.

Завдяки використанню комунікативного методу наші ученики вже через пару місяців навчання не відчувають труднощів з мовним бар’єром. Адже всі найбільш важливі фрази, вирази та речення вони заучують автоматично, не замислюючись об це. Такий ефект досягається завдяки ретельному відбору матеріалу на заняттях. Вже через кілька місяців Ви зможете не просто вибрати в меню італійського ресторану найвідповідніше блюдо й замовити його, але й звернутися до офіціанта за порадою та уточнити склад того блюда, котре Вас зацікавило.

Застосування класичного підходу гарантує найбільш повне вивчення структури (граматики) мови та систематичне відпрацювання кожного її елемента за допомогою чисельних вправ. Завдяки цьому Ви зможете розмовляти без помилок.

Для того, щоби швидко навчити Вас говорити італійською, наші викладачі використовують лише аутентичні матеріали. В якості основного підручника – книга видавництва Alma Edizione Італія. Придбати навчальні матеріали цього видавництва також можна у нас, оскільки ми його прямі дистриб’ютори.

Зауважимо, що хороший підручник – це лише інструмент досвідчених методистів, але не методика як така. Ось чому, перш ніж узятися до роботи, усі нові співробітники нашого Центру проходять навчання, на котрому знайомляться з особливостями нашого підходу та вчаться добувати з кожного уроку максимальну користь!